Image Slide 2
Image Slide 3
Image Slide 4
Image Slide 1
Image Slide 5
Image Slide 6
Image Slide 7
Image Slide 8
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

 Školní družinu navštěvuje 36 žáků a má 2 oddělení. První vede p. Eva Troupová, druhé oddělení má na starosti Bc. Hana Konečná. Druhé oddělení je otevřeno od 13,00 do 15,00 hod. Pro zapsané děti funguje ranní družina od 6,30 hod. do 7,40 hod., odpolední provoz začíná v 11,30 hod. a je ukončen v 16,30 hod.

Školní družina je v samostatné místnosti. Je dostatečně prostorná, vybavená novým nábytkem, kobercem a gaučem. Každý rok se obnovuje fond hraček, stavebnic a dětských her. Nechybí zde interaktivní tabule. Druhé oddělení je v učebně, která dopoledne slouží k výuce a odpoledne pro činnost školní družiny. Je v ní koberec, interaktivní panel, řada skříněk plná hraček, stavebnic, výtvarných potřeb.

Činnost družiny je velmi pestrá a kopíruje dění školy. Když škola organizuje projekt nebo akci, školní družina se hned připojí svými vlastními nápady. Dětem je nabídnuta tělovýchovná, přírodovědná, estetická i odpočinková činnost. V případě hezkého počasí jsou děti na školní zahradě, na sportovním hřišti, hrají hry v přírodě nebo chodí na vycházky do přírody.

IMG 0339 IMG 0341